MedEx Nedir?

Hiç geçmeyen ağrılara, postürel bozukluklara son. MedEx (Medical Exercise) pakedimiz, fizyoterapistimiz eşliğinde manuel terapi, tıbbi masaj ve ihtiyacınıza uygun egzersiz modellemesi ile hizmetinizde. 
Günden güne dünya çapında yaygınlaşan Medikal Egzersiz; çocuk, genç, yaşlı, tamamen sağlıklı ya da iyileşme sürecinde olan herkesin ihtiyacı olan bir egzersiz çeşididir. Uygun terapi ve egzersiz yöntemleri tamamen kişiye özel geliştirilmektedir.

Spor yapmaya karar verip stüdyomuza geldiğinizde, eklemlerinizin hareket kabiliyeti ve kas kuvvetinizi gözlemliyoruz ve egzersizlerinizi bu gözlemlere göre modelliyoruz. Herhangi bir postürel bozukluğunuz, kronik ağrılarınız olması ve benzeri gibi durumlarda ise programınıza fizyoterapistimizi de dahil ediyoruz. 
Bir fizyoterapist eşliğinde çalışmak için sakatlık yaşamış olmanıza gerek yok. 
Fizyoterapistimizin yönlendirmesi ve antrenörlerimizin gözetiminde çalışarak en güvenli yoldan ilerleyerek sonuca ulaşacaksınız. Duruşunuzu düzeltip kaslarınızı kuvvetlendirecek bu yöntem ile daha güçlü, daha zinde bir vücuda sahip olacaksınız.